Новини

03.05.2017

АСОЦІАЦІЯ ПРОВЕЛА ІХ КОНФЕРЕНЦІЮ

29 квітня пройшла чергова – вже ІХ Конференція нашої ветеранської організації. Ця подія відбулася в Інституті Управління державної охорони України за вагомої підтримки керівництва цього вищого учбового закладу.

Зазначимо, що на Конференцію прибули делегати, яким у відповідності до статутних положень були делеговані голоси членів Асоціації. Така форма зібрання обумовлена тим, що чисельність нашої ветеранської організації значно більша, ніж можливості аудиторії, щоб прийняти всіх бажаючих.

Після здійснення організаційно-підготовчих заходів Голова Ради Микола Худолей відкрив Конференцію та передав слово головуючому – Миколі Таранусі.

 
   
 

За дорученням Ради Асоціації з основною доповіддю виступив Віце-президент Петро Тимчук, який стисло, але дуже інформативно та переконливо довів до делегатів звіт про життя ветеранської організації між Конференціями.

 

Незважаючи на незначні фінансові ресурси Асоціації, одним з основних напрямків діяльності, як і в минулі роки, була допомога нашим ветеранам. Постійно зростають виплати матеріальної допомоги на лікування – а іноді це так необхідно!, на поховання родинам членів Асоціації, які пішли з життя, учасникам та інвалідам бойових дій. Хотілося б порівняти цифри. Так, за звітний рік загальна сума склала близько 23 тисяч гривень, що майже дорівнює коштам, виплаченим на протязі трьох попередніх років.

Асоціація ветеранів щиро вдячна начальнику УДО України генерал-полковнику Гелетею Валерію Вікторовичу та іншим керівникам Управління за постійну увагу і практичну допомогу ветеранам.

Наступний напрямок роботи Асоціації, де сміливо можна говорити про досягнення – це спорт, який, до речі, є запорукою здоров’я, довголіття, що так потрібно ветеранам. Найбільш значними подіями у звітному періоді були змагання з багатоборства бодігардів: це ХІХ Чемпіонат України (м.Чернігів, Україна), Чемпіонат Європи (м.Софія, Болгарія) та VІІ Чемпіонат свiту (м.Київ, Україна). На внутрішніх та міжнародних чемпіонатах команди Управління, як і завжди, досягали переможних результатів. Потрібно зазначити, що значна робота по підготовці та проведенню лягла на ветеранів Кучерявого Л., Вакуленка В., Зайця О., Тимчука П., Худолея М., Рудя С., Гача М., Даурцева І. за дійової підтримки керівництва Управління. Можна також констатувати досягнення в роботі більярдного Клубу «Дев’ятий шар» (президент – Дмитро Бережний). Це – організація та участь в багатьох турнірах, в тому числі міжнародних, у Києві та за межами України, де наші команди виборюють перші і призові місця.

Піклуючись про ветеранів Асоціації, Рада проаналізувала питання присвоєння чергових військових звань звільненим у запас військовослужбовцям, для чого вивчені особові справи багатьох офіцерів. Встановлено, що в деяких випадках клопотання правомірне. За підсумками виконаної роботи підвищено звання трьом офіцерам: до майора Бугриму П. і Подрізу М., до старшого лейтенанта Харитончуку О. Ця практика буде подовжена і в подальшому, вже розпочата робота. Також за поданням Асоціації 117 ветеранам вручені нагороди Управління державної охорони України.

За звітний період Радою Асоціації, керівниками (Президентом та Віце-президентами) була проведена досить велика плідна робота, спрямована на подальше посилення ролі і місця військово-патріотичного виховання і воєнно-історичної роботи, як серед самих ветеранів та членів їх сімей, школярів київських загальноосвітніх установ (шкіл і коледжів), так і серед молодих співробітників Управління. Значний вклад в цю справу здійснює Центр воєнно-історичної роботи і патріотичного виховання (Музей). Як про досягнення можна говорити і про організацію щорічних заходів ветеранів та молоді «Зустріч поколінь». До речі, в цьому році через велику кількість заходів за участю співробітників Управління державної охорони «Зустріч поколінь» перенесено з квітня на першу суботу жовтня.

Доповідачем були окреслені напрямки роботи на майбутнє. А проблем і нових завдань у нашому ветеранському русі, дійсно, вистачає. Це – і медичне забезпечення, і активізація роботи секцій ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та, особливо, учасників бойових дій, і залучення інших членів тощо.

 
   
 

Не менш цікавим, ніж основна доповідь, були виступи – Президента Асоціації Василя Вакуленка, членів Ради, інших членів організації Дмитра Бережного, Миколи Рибачука, Анатолія Разлуцького, Миколи Ейсмонта, Анатолія Яценка, Миколи Семенця, які не тільки дали аналіз роботи Ради Асоціації, а й говорили про наболіле, окреслили проблемні питання, запропонували напрямки діяльності на майбутнє.

 
 

Про перевірку фінансової діяльності ГО "Асоціація ветеранів державної охорони України" за період з 01 березня 2016 року по 31 березня 2017 року делегатам доповів Голова Ревізійної комісії Володимир Колодько. Наведені цифри підтверджувалися банківськими та іншими фінансово-звітними документами.

 

Замість вибувшого члена Ради – Олега Савона (світла йому пам'ять!..) відбулися вибори. Новим членом Ради обраний, мабуть, один з найактивніших членів нашої організації – Ключка Петро Іванович. З чим його щиро вітаємо!

Також було затверджено прийом тих, хто подавав заяви між Конференціями, вирішено питання щодо членства у складі Асоціації тих, хто втратив з нею зв’язок та не сплачує членські внески.

Коли питання Порядку денного було вичерпано, присутні на Конференції ще довго спілкувалися, ветеранам є що згадати, розповісти один одному...

 
 
       
 
 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.