Новини

18.01.2017

НА ЧЕСТЬ СЛАВЕТНОГО ЮВІЛЕЮ УПРАВЛІННЯ

В день 25-річчя Управління державної охорони України в нашому Інституті відбулася славетна подія – привітання Керівництвом Управління ветеранів Служби та Управління тих співробітників, які стояли в перших рядах нашої славетної Служби з перших часів незалежності України.

 

Ветеранів Служби, керівників Управління того часу та співробітників від щирого серця привітав Начальник Управління державної охорони України генерал-полковник Гелетей Валерій Вікторович.

У своєму вітальному виступі він зазначив великий вклад ветеранів, які 15 січня вже далекого 1992-го своєю ратною працею зробили все можливе і неможливе, щоб була створена нова служба, яка сьогодні є відомою як в Україні, так і далеко за її межами.

Вклад ветеранів, вклад усіх тих, хто був першим під час створення нового правоохоронного органу спеціального призначення, – це велика праця великого колективу і, особливо, ветеранів, які сьогодні об’єднанні в лавах могутньої організації, якою саме і є Асоціація ветеранів державної охорони України.

Враховуючи величезний вклад ветеранів у розбудову органів державної охорони України, Начальником Управління генералом Гелетеєм В.В. відомчими нагородами та знаками було заохочено актив ветеранського руху.

[Дивитись фоторепортаж]

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.