Новини

24.11.2011

Інформаційне повідомлення
щодо проведення звітної 4-ї Конференції Асоціації ветеранів державної охорони України

Відповідно до рішень попередньої, тобто 3-ї Конференції Асоціації ветеранів державної охорони України та затверджень пропозицій Ради Асоціації, 19 листопада 2011 року була проведена 4-та Конференція, яка за своїми планами та статусом стала ще і звітною.

На чергову Конференцію, відповідно за рішеннями ради були винесені питання:

  1. Про вручення в урочистому порядку посвідчень членів Асоціації.
  2. Про звіт Президента Асоціації ветеранів державної охорони України Бірсана Олександра Семеновича.
  3. Про звіт Голови Ради Асоціації  Худолея Миколи Миколайовича.
  4. Про звіт Ревізійної Комісії Асоціації щодо надходження та використання коштів, які надійшли до Асоціації та затвердження доповіді Маврешка Дмитра Олександровича.
  5. Про розгляд питання, затвердженного на раді Асоціації, щодо прийому нових членів Асоціації ветеранів державної охорони України.
  6. Про розгляд плану святкування 20-ї річниці Управління державної охорони України, з урахуванням пропозицій членів Асоціації.
 
 
  Перед початком роботи Конференції активно розпочали свою діяльність реєстраційна та рахункова комісії, які очолили Бабіч, Оратовський, Невінчаний та Надточий.   
   
  А коли о 10-й годині зал був наповнений ветеранами, розпочалася Конференція, головною прикрасою якої, став очікуванний момент отримання ветеранських посвідченнь – членів Асоціації.  
 
 
       
 
 
  З урахуванням великої кількості учасників отримання посвідчень, ми не стали виносити на сторінки сайту усіх володарів «ветеранського квітка».  

Після завершення святково-урочистого дійства, головуючий на Конференції Микола Іванович Тарануха та секретар Литвинов Леонід Миколайович, приступили до обговорення основних питань, серед яких були звіти Президента Асоціації та Голови Ради.

Немає необхідності давати повну стенограму доповідей, а краще зауважити, що об’єм проведених заходів, вразив усіх. Тільки короткий перегляд основних тез, вражає. Достатньо сказати, що не було жодного тиждня, коли б не проводилися членами Асоціації відповідні заходи. Проведення зустрічей з використанням потужностей нашого музею; відвідування ветеранів, забезпечення їх не тільки повагою, а й матеріально-фінансовими подарунками; у взаємодії з керівництвом Управління нагородження відомчими заохочуваними відзнаками; проведення ветеранських зустрічей по підрозділах і напрямках своєї військово-історичної діяльності (як день воїна-інтернаціоналіста, або ліквідатора-чорнобильця), а також, на вищому рівні – Дня Ветерана; проведення культурно-масових та спортивних заходів; виїзди до місць культурно-історичної спадщини; проведення (на жаль, але це життя) скорботних заходів... Та багато можна ще казати. Головне те, що ветерани своєю діяльністю доказуть славетно відому аксіому – «не старіють душею ветерани». Та не тільки душею.

Разои з достатньо позитивною оцінкою, було зауважено на те, що темпи збільшення якісного та кількісного показників ще потребують додаткової роботи, і не тільки членами Ради асоціації, а й усіма членами. Так, на сьогодні в Асоціації вже 142 члена, але нормальний це показник?

А першою перевіркою прийнятих рішень та належної взаємодії з керівництвом Управління, стане день 20-ї річниці Управління державної охорони України.Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.